خانه » مجله الکترونیکی » مناسبت ها » فروش سایت مذهبی یاد خدا

فروش سایت مذهبی یاد خدا

وب سایت یاد خدا به فروش میرسد.

-این وب سایت در جشنواره کشوری  ، موفق به کسب  مقام اول  شده است. و فقط شامل مطالب مذهبی  در هر زمینه ای می باشد.(بنابراین این سایت  از استانداردهای لازم برخودار میباشد).

-یک سایت مذهبی با یک دسته بندی کامل  و فول امکانات میباشد  و  ظاهر  قالب مذهبی یاد خدا  با گرافیک زیبا و کاربر پسند خود می تواند چشمان هر بیننده ای را خیره کند و به سایت مذهبی شما جلوه ای خاص ببخشد،

 

قیمت پیشنهادی برای فروش :  یک  میلیون و پانصد هزار تومان می باشد.

 

برای دریافت اطلاعات دیگر  درباره وب سایت و همچنین خرید ، می توانید از طریق تماس با ما ،  در ارتباط باشید . و یا اینکه در زیر پست کامنت بذارید  تا با شما تماس گرفته شود.

وب سایت یاد خدا به فروش میرسد. -این وب سایت در جشنواره کشوری  ، موفق به کسب  مقام اول  شده است. و فقط شامل مطالب مذهبی  در هر زمینه ای می باشد.(بنابراین این سایت  از استانداردهای لازم برخودار میباشد). -یک سایت مذهبی با یک دسته بندی کامل  و فول امکانات میباشد  و  ظاهر  قالب مذهبی یاد خدا  با گرافیک زیبا و کاربر پسند خود می تواند چشمان هر بیننده ای را خیره کند و به سایت مذهبی شما جلوه ای خاص ببخشد،   قیمت پیشنهادی برای فروش :  یک  میلیون و پانصد هزار تومان می باشد.   برای دریافت اطلاعات دیگر  درباره وب سایت و همچنین خرید ، می توانید از طریق تماس با ما ،  در ارتباط باشید . و یا اینکه در زیر پست کامنت بذارید  تا با شما تماس گرفته شود.

امتیاز کاربران: ۴٫۷۵ ( ۱ رای)
۰ bigtheme

درباره ی ابوالفضل

ابوالفضل هستم ، دانشجوی دانشگاه فرهنگیان ، و سعی دارم که در این سایت بیشتر مطالب مذهبی و...قرار بدهم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت